Zabezpečení garáže, chaty nebo chalupy bez nutnosti napájení

Zabezpečení chaty
Vlastníte stavbu, garáž, chatu, chalupu nebo jiný objekt, kde není přípojka elektrické energie? Zpravidla se jedná o odlehlé místo, kde je více než vhodné uvažovat o zabezpečení alarmem. Každý zabezpečovací systém ale potřebuje zdroj napájení. Umíme vyřešit i tuto zdánlivě neřešitelnou situaci.

Do objektu nainstalujeme standardní zabezpečovací systém sestavený z energeticky méně náročných prvků. Napájení je zajištěno akumulátorem, který bez potřeby dobíjení udrží alarm v chodu po dobu 24-48hod (je možno i déle). Pokud ke zdroji připojíme solární panel, který během dne zajistí doplňování energie do akumulátoru, tak získáme prakticky nevyčerpatelný zdroj energie.

Solární panelŘešení je vhodné nejenom pro garáže a chaty, ale i karavany, jachty, stavby a další pevné i mobilní objekty. Neoprávněný vstup nebo manipulaci vyhodnotí instalované detektory (dle potřeby pohybu, otřesu, rozbití skla, teploty, kouře, otevření dveří) a následně je vyhlášen lokální poplach pomocí výkonné vnitřní sirény, případně venkovní sirény s blikačem. Dalším stupněm je přenos poplachové informace na mobilní telefon majitele, případně jiné oprávněné osoby. Pomocí GSM komunikátoru je odeslána SMS zpráva s přesnou lokalizací místa narušení. Dle typu objektu a lokality je vhodné zvážit možnost napojení na bezpečnostní agenturu, která po vyhlášení poplachu provede výjezd a následný zásah přímo na místě.

 

Sada pro profesionální zabezpečení vaší garáže, chaty, chalupy obsahuje:

- Ústřednu systému s GSM komunikátorem
- Digitální detektor pohybu renomovaného výrobce DSC
- Magnetický snímač otevření dveří
- Výkonnou sirénu
- Kabeláž v délce 10m
- Možnost ovládání spotřebičů mobilním telefonem (například topení)
- V případě narušení objektu jste ihned informování na váš mobilní telefon
- Samoinstalační balíček určený pro snadnou montáž

Cena 5.990 Kč včetně DPH
 

Přečtěte si další informace o zabezpečovacích systémech.