Co umožňují moderní bezpečnostní systémy

Jak zabezpečit byt v panelovém domě?

V tomto článku si povíme, jakým způsobem vhodně zabezpečit byt, jestli zvolit bezpečnostní dveře nebo elektronický alarm. Celý článek

Jak na zabezpečení domu?

Článek popisuje možnosti zabezpečení rodinného domu včetně ovládání a dalších komfortních funkcí. Zabezpečení domu

Zabezpečení garáže, chaty, chalupy bez potřeby zdroje el. energie

Jak zabezpečit objekty v místech bez možnosti napájení elektrickou energií?. Zabezpečení chaty

Přivolání pomoci pro seniory a nemocné

Tísňové tlačítko pro seniory přivolá pomoc v případě potřeby.

GSM komunikátor, k čemu je nám dobrý?

Použití GSM komunikátoru se již stává standardem a v příspěvku Vám přiblížíme jaké výhody a komfort díky tomuto zařízení získáte.

Nejčastější dotazy našich zákazníků

Otázka:
Máme dvoupatrový domek, který bychom rádi zabezpečili. Je možné hlídat samostatně přízemí, když v noci spíme v prvním patře?
Odpověd:
Ano, systém je možno koncipovat tak, že lze odděleně střežit přízemí a první patro. Ovládání je možné pohodlně dálkovým ovladačem, případně druhou klávesnicí.
Otázka:
V našem rodinném domě máme garážová vrata na dálkové ovládání. Uvažujeme o bezdrátovém alarmu, znamená to tedy, že budeme potřebovat další ovladač?
Odpověd:
Pokud si přejete obsluhovat zabezpečení domu dálkovým ovladačem, tak je možné jej použít i k ovládání garážových vrat a není nutno mít dva ovladače.
Otázka:
Stavíme dům, máme již okna, dveře, omítky a nyní budeme osazovat kotel a další poměrně drahé zařízení. Jak byste doporučili řešit zabezpečení naší stavby.
Odpověd:
Pokud nemáte připraveny rozvody EZS, tak jako ideální řešení je použití bezdrátového zabezpečovacího systému s GSM komunikátorem. Systém je možno nainstalovat v minimální konfiguraci a po nastěhování jej rozšířit dle potřeb. Díky GSM komunikátoru můžete v noci klidně spát, pokud by došlo k nežádoucímu vniknutí na stavbu, budete okamžitě informováni na Váš mobilní telefon.
Otázka:
Je možné v případě poplachu zjistit k jakému napadení došlo?
Odpověd:
V případě zabezpečení s GSM komunikátorem obdržíte v případě poplachu SMS zprávu na mobilní telefon s přesným určením, které detektory v jakých místnostech byly aktivovány. Je možné také osazení pohybového čidla se skrytou minikamerou kamerou, která odešle snímky z napadeného prostoru na Váš mail nebo mobilní telefon.
Otázka:
Pokud dojde k výpadku napájení, je možné systém ovládat?
Odpověd:
Všechny námi dodávané systémy jsou vybaveny zálohovacím akumulátorem, který zajistí při výpadku napájení plnou funkčnost systému po dobu minimálně 12 hodin. O výpadku napájení jste informováni na mobilní telefon.