Elektronické zabezpečení a hlídání stavby před zloději

Zabezpeceni stavby
Stavíte dům, investujete hodně času, úsilí i peněz do zdárného průběhu stavby a jistě jste se již zamýšleli nad vhodným zabezpečením proti vyloupení. Tato úvaha je na místě, protože se množí případy organizovaných skupin, které dokáží během několika desítek minut odvézt ze stavby veškeré vybavení včetně oken, radiátorů, kotle, nářadí…

Vysoce spolehlivý způsob je elektronické zabezpečení stavby optimálně s napojením na hlídací agenturu. Proto vám nabízíme osvědčený balíček služeb, který zajistí nejenom zabezpečení vaší stavby, ale řadu dalších výhod navíc.

Co získáte v balíčku pro zabezpečení stavby:

  • Plnohodnotný zabezpečovací systém
  • GSM komunikátor (není potřeba pevná linka)
  • Zdarma 6 měsíců hlídání stavby profesionální bezpečnostní agenturou
  • Možnost telefonování a připojení na internet
  • Garanci bezplatné výměny prvků systému za nové při dokončení stavby
  • Variabilní a rozšiřitelný systém s možností automatizace domácnosti – podrobnější informace najdete na stránkách věnovaných systému Jablotron OASiS.

Balíček zabezpečení stavby je možno pořídit již od 14.990 Kč.
Cena je uvedena bez DPH, pro osobní výstavbu je účtována sazba 9%, pro komerční objekty 19%.

Popsané zabezpečení je možno instalovat i do rozestavěného domu, podmínkou je pouze zajištění stavby proti volnému vstupu (ideálně osazená okna a dveře). Po dokončení stavby provedeme bezplatnou výměnu prvků zabezpečení za nové a nepoškozené stavebními pracemi.

Možnosti zabezpečení nejenom stavby, ale i jiných objektů jsou velmi rozmanité a pro každý případ bude vhodné jiné řešení. Neváhejte nás proto kontaktovat, naši zkušení pracovníci vám rádi poskytnou konzultaci a pomohou vybrat optimální zabezpečení.