ACESYS s.r.o. – zabezpečovací systémy

Naše firma působí na trhu od roku 1997 a věnuje se projekci, dodávce a servisu zabezpečovacích a kamerových systémů. Specializujeme se zejména na instalace do rodinných domů, bytů a menších až středních komerčních objektů. Zakázky jsme zpočátku realizovali především v regionu Brno a Jižní Morava, v roce 2007 se naše působnost rozšířila i na oblast Praha a okolí.

Zabezpečovací systémy navrhujeme výhradně z komponent předních světových výrobců. Jedná se zejména o kanadské Digital Security Controls (DSC), Paradox Security Systems a také velmi kvalitní a cenově dostupné prvky české firmy Jablotron. Při návrhu řešení zabezpečení zohledňujeme požadavky investora při současném využití moderních prvků s vyspělou technologií.

Naši zaměstnanci a ochrana dat

Jsme si vědomi citlivosti údajů se kterými se setkáváme, proto klademe vysoký důraz na kvalifikaci, profesionální vystupování, bezúhonnost a spolehlivost techniků, kteří jsou v kontaktu s klienty nebo jejich daty. K dokumentaci se zakázkami přistupuje velmi úzká a prověřená skupina osob, která nemá k dispozici údaje propojující osobní data zákazníka s číslem zakázky.

Realizované zakázky

Sdělovat informace o konkrétních zakázkách je v našem oboru poněkud obtížné, proto si dovolíme zmínit pouze některé z nich: Zabezpečovací systém v síti lékáren společnosti Delta v Brně a okolí, kamerový systém na odd. ARO v brněnské nemocnici, zabezpečení řady rodinných domů v rámci developerského projektu Kolébka Kuřim, požární a zabezpečovací systém v archívu a spisovně v Brně a další.